top of page
 Dezinsekcija

Дезинсекция

Насекомые часто пользуются популярностью в многоквартирных домах, и если они появляются в квартире, каждый может быть уверен, что они распространятся на другие жилища. По этим причинам дератизация и дезинсекция являются неотъемлемой частью обслуживания зданий.

Если в вашем доме или другом помещении появились тараканы, муравьи, блохи и другие нежелательные гости.
МЫ МОЖЕМ ПОМОЧЬ

Dezinsekcija

Nevēlamie ciemiņi - prusaki, blusas un citi insekti, diemžēl nav nemaz tik reta parādība mājokļos un uzņēmumu telpās. Turklāt, ja insekti ir parādījušies kādā no daudzdzīvokļu nama dzīvokļiem, ir skaidrs, ka tie izplatīsies arī pa citiem mājokļiem. Šo iemeslu dēļ dezinsekcija ir kļuvusi par neatņemamu namu apsaimniekošanas sastāvdaļu.


Blakšu, prusaku un citu insektu iznīcināšanai tiek izmantotas dažādas metodes. Lai arī šobrīd pieejami dažādi līdzekļi, kas palīdz cīņā ar insektiem, var izrādīties, ka ar tiem nepietiek. Piemēram, tiek veikta prusaku iznīcināšana vai blusu iznīcināšana tomēr tā nenes gaidīto ilgtermiņa rezultātu. Tādā gadījumā noderīgs būs tieši dezinsekcijas pakalpojums!


Sava darba profesionāļi, novērtējot situāciju, piemeklēs atbilstošākos līdzekļus un metodes efektīvai insektu iznīcināšanai. Profesionāli un kvalitatīvi veikta dezinsekcija ir ātrākais un efektīvākais ilgtermiņa risinājums.

Dezinsekcijas pakalpojumi visā Latvijā
Ja ir aktuāla blakšu iznīcināšana, skudru iznīcināšana vai cita veida dezinsekcijas
pakalpojumi, ieskatieties mūsu piedāvājumā!


Mūsu pieredzējušie speciālisti uzklausīs Jūsu vajadzības, izveidos tām atbilstošu
dezinsekcijas plānu un īstenos visus vajadzīgos dezinsekcijas pasākumus, lai Jūs mājoklis vai uzņēmuma telpas jau pavisam drīz būtu brīvas no traucējošajiem insektiem.

Kādēļ izvēlēties mūsu pakalpojumus?
Vairāk nekā 30 gadu pieredze ļauj mums nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu un piemeklēt efektīvākos risinājumus katrā situācijā. Nodrošinām individuālu pieeju un profesionālu servisu.


SIA “Aktis” pakalpojumos ietilpst:

  • Rūpīga objekta pārbaude;

  • Dezinsekcija Vidzemē un citviet Latvijā (Rīgā, Cēsīs, Valmierā, Liepājā, Kuldīgā,

  • Ventspilī, Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās);

  • Risku izvērtēšana, lai piemeklētu atbilstošākos, efektīvākos risinājumus;

  • Konsultācijas un rekomendācijas, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības;

  • Efektīvu un pieredzē balstītu metožu izmantošana;

  • Operatīva darbu izpilde.

Mūsu galvenā prioritāte ir kvalitatīva pakalpojumu sniegšana klientiem, ko atzinīgi
novērtējuši jau daudzi sadarbības partneri.
Ja arī Jums ir nepieciešama dezinsekcija Rīgā, Talsos, Saldū vai kādā citā Latvijas pilsētā, sazinieties ar mums, lai pieteiktu pakalpojumu vai noskaidrotu atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem.

 

SIA “Aktis” pakalpojumu klāstā arī efektīva iršu iznīcināšana, mušu iznīcināšana, lapseņu skudru iznīcināšana, kā arī citu insektu iznīcināšana. Strādājam saskaņā ar saistošajiem MK noteikumiem, sniedzot drošu un vadlīnijām atbilstošu pakalpojumu. Ja vajadzīgi dezinsekcijas pakalpojumi, mēs varam Jums palīdzēt!

bottom of page